8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

برترین برند مهندسی معماری ایران

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > برند های معماری  > برترین برند مهندسی معماری ایران

برترین برند مهندسی معماری ایران

معماری یکی از قدیمی ترین علومی بوده است که بشر از زمان های گذشته از آن استفاده کرده است و با تکامل و پیشرفت جوامع، این علم نیز در زمینه های مختلفی رو به گسترش می باشد. در واقع معماری فرآیندی است که انسان به صورت خلاقانه و برپایه ی علم و تجربه، هنر و فناوری های ساخت، برای ایجاد و ساماندهی یک فضا و اثر معماری اقدام می کند.

برترین برند مهندسی معماری ایران

امروزه مهندسی معماری در یکی از اصلی ترین بخش ها در معماری به شمار می رود که وظیفه طراحی و ساخت پلان یک بنا مانند ساختمان و … را برعهده دارد. مهندسی معماری به طراحی نقشه های ساختمانی در کنار بازسازی و محافظت از ساختمان های قدیمی می پردازد. در علم مهندسی معماری داشتن درک هنری، خلاقیت و آشنایی با محیط انسانی علاوه بر تحصیلات معماری و علم مهندسی از امتیازات مهم و موثر در این بخش به شمار می آید.

برترین برند مهندسی معماری ایران به نام شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان یکی از برترین های برند در مهندسی معماری است که توانسته است با انجام پروژه های مختلف در 255 نمونه ی موفق، تجربه ی کافی را در زمینه ی طراحی های مختلف معماری ویلاها، اماکن تجاری و ساخت خانه ها در معماری در ایران را بدست آورد. همچنین این شرکت که از بهترین برند مهندسی معماری است در حدود 108 پروژه طراحی و اجرا در سراسر کشور در انواع مسکونی، اداری، تجاری داشته است.

از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان که یکی از بهترین برند معماری ایرانی می باشد می توان گفت:

  • طراحی دکوراسیون های داخلی اداری و تجاری
  • طراحی حرفه ای دکوراسیون داخلی منازل
  • طراحی و بازسازی منازل
  • اجرای انواع مختلف آکواریوم ها
  • مشاوره، اجرا و طراحی پروژه های ساخت ویلا به صورت صفر تا صد
  • طراحی محوطه سازی
  • محاسبه محوطه سازی
  • محاسبه متره نمای ساختمان

شرکت پرسیاه همچنین در اجرای آکواریوم در سراسر ایران نیز برترین برند مهندسی معماری ایران به شمار می آید. یکی از اصول این شرکت راه اندازی کسب و کاری حرفه ای برپایه به اصطلاح تفکرات برندینگ می باشد. طراحی های این شرکت در قسمت های تجاری، داخلی منزل، نمای ساختمان و ویلا در پکیج های مختلف با شرح جزئیات کامل تر در سایت شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان موجود می باشد.

drmohajeri

[email protected]