8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

آشنایی با برترین آتلیه معماری در ایران

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی آتلیه  > آشنایی با برترین آتلیه معماری در ایران

آشنایی با برترین آتلیه معماری در ایران

معماری علم نوینی است. معماری هنری است که ما را با فضاها و محیط های اطراف آشتی می دهد و باعث پیوند ما به دنیای بیرون می شود. آتلیه معماری ما، برترین آتلیه معماری در تهران و ایران است و توانسته با بهره گیری از بهترین مهندسان معماری قدمی نوین در عرصه طراحی و معماری بردارد.

آشنایی با علم معماری

معماری را بزرگان علم طراحی و ایجاد فضا می دانند. معماران خدایان خلق فضا هستند. در هر محیط و فضایی که قرار بگیرید، چه آن محیط یک محیط مسکونی باشد، چه یک محیط اداری یا تجاری باشد، می تواند با هنر معماری زیباتر شود. می تواند احساس آرامش درونی را به ساکنین آن القاء کند. می تواند با بهره گیری از یک معماری بهینه، مناسب ترین کارایی را داشته باشد. ما بر حسب تجربه زیاد و بهره گیری از مهندسینی با تجربه توانسته است برترین آتلیه معماری باشد. ما افتخار می کنیم که در این سال ها توانسته ایم اعتماد کارفرمایان خود را جلب کنیم. توانسته ایم آنها را راضی نگه داریم و با طرح هایی خلاقانه بهترین معماری را برای بناهای ساخته شده ایجاد کنیم.

برترین آتلیه معماری

آنچه شما را به یکی از بهترین آتلیه های معماری تبدیل می کند، هنر خلق کردن است. اگر به یک مکان مسکونی یا تجاری بروید و آن را برانداز کنید، احتمالا به چند چیز دقت بیشتری خواهید کرد. یک فضای زیربنای آن مکان و شکل و شمایل طراحی آن. اگرچه تصور اغلب مردم این است که ساخت و ساز بنا بر عهده شرکت های ساختمانی و مهندسین آنها است، ولی طراحی ساختمان ها به عهده مهندسین معمار و آرشیتکت ها است. این مهندسین معماری هستند که فضا و ساختمان را باید پیشاپیش همه در ذهن تصور کنند، زوایای پنهان آن را بشناسند و با قدرت تحلیل ذهن خود، جهانی تازه و نوین را خلق کنند. آنچه معماران در زمان طراحی به آن می اندیشند در کنار استفاده بهینه از فضا، هماهنگی طراحی آن با محیط و مکان زندگی است. همین عامل است که معماری را از یک رشته مهندسی به یک هنر تبدیل می کند. برترین آتلیه های معماری آنهایی هستند که با بهره گیری از علوم متفاوت و دانش بالا بتوانند با خلق آثار هنری خود زندگی را برای ما دلچسب تر و زیباتر کنند.

drmohajeri

[email protected]