8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

کار خود را به قوی ترین شرکت ساخت ویلا بسپارید.

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی نما  > کار خود را به قوی ترین شرکت ساخت ویلا بسپارید.

کار خود را به قوی ترین شرکت ساخت ویلا بسپارید.

برای آنکه در طول پروسه ساخت ویلا کمترین دغدغه ای نداشته باشید ما همکاری با قوی ترین شرکت ساخت ویلا را به شما پیشنهاد می کنیم. تیم کارشناسی حرفه ای ما با تجربه در ساخت ویلای مدرن، ساخت ویلای دوبلکس، ساخت ویلای سنتی و همچنین ساخت ویلاهای ایرانی و سابقه ساخت ویلا در شمال کشور، اطراف تهران و برخی دیگر نقاط در خدمت شما است.

آرامش خاطر را در همکاری با قوی ترین شرکت ساخت ویلا تجربه کنید.

از نظر ما توجه صرف و کامل به مسائل اقتصادی در ساخت ویلاها در اولویت قرار ندارد. با آنکه مسائل مالی اهمیت زیادی دارند اما اولویت اصلی توجه به کیفیت و به روز بودن و کارایی کار انجام شده و جلب رضایت کامل سازنده و سرمایه گذار است.

قوی ترین شرکت ساخت ویلا موارد مهمی همچون طراحی داخلی ساختمان، استفاده بهینه از فضاهای در دسترس، استفاده از مصالح با کیفیت، مقاومت بالای بنای سازه، مدرن بودن سازه از نظر کارایی، زیبایی طراحی نمای ساختمان، دلنشین بودن فضاسازی محیط بیرونی ویلا را در نظر دارد. همچنین زیبایی دکوراسیون داخلی ویلا، نورپردازی نوین و کارآمد، توازن رنگ ها در طراحی دکوراسیون، ساخت با کیفیت قسمت های جانبی مانند روف گاردن، استخر، سونا و جکوزی و مواردی از این دست را در اولویت کاری خود قرار می دهد تا بتواند با پیاده سازی بهترین طراحی ها در تمام وجوه باعث جلب رضایت کامل سازندگان و مصرف کنندگان ویلاها شود.

ساخت ویلا در هر طرحی اصول خود را دارد. به طور مثال برای ساخت یک ویلای مدرن با ویژگی های معماری نوین غربی نمی توان از اصول طراحی های ایرانی پیروی کرد. و در حالت برعکس ممکن است کسی به دنبال پیاده سازی طرح های سنتی ایرانی برای القای حس نوستالژیک و فضای ایرانی باشد، که در این صورت نیز شناخت کامل از اصول این نوع طراحی بسیار با اهمیت است و نمی توان صرفا کپی کاری کرد و از اصول طراحی بی خبر بود.

ما برآنیم تا با بکارگیری تجربه تیم مجرب و حرفه ای خود و استفاده از روش های طراحی و متد روز دنیا با فراهم آوردن بهترین تجربه از ساخت و مالکیت یک ویلای تمام عیار، رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

drmohajeri

info@parsiyah.com