8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

پکیج طراحی ویلای کامل را از ما بخواهید.

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > پکیج طراحی ویلای کامل را از ما بخواهید.

پکیج طراحی ویلای کامل را از ما بخواهید.

پکیج طراحی ویلا شامل موارد مختلفی مانند طراحی سازه ویلا، طراحی نمای ویلا، طراحی داخلی ویلا، فضاسازی ویلا و طراحی دکوراسیون ویلا و مواردی از این دست می شود. تیم کارشناسی مجرب و متعهد ما این آمادگی را دارد تا با کاهش صد در صدی دغدغه های شما و عرضه خدمات کامل پکیج طراحی ویلا از صفر تا صد ساخت و تحویل یک ویلای لوکس و ایده آل برای شما را بر عهده بگیرد.

با اجزای پکیج طراحی ویلا بیشتر آشنا شوید.

  • طراحی سازه: توجه به زیرسازی و مقاوم سازی سازه یک ویلا در امر طراحی بسیار مهم است و نیاز است که این امر به کارشناسان و مهندسین مجرب عمران متخصص در ساخت ویلا سپرده شود. عمر مفید ویلای شما تابعی از کیفیت طراحی سازه آن است.
  • طراحی داخلی: نحوه تقسیم بندی قسمت های درونی ویلا و استفاده بهینه از کلیه فضاهای در دسترس در زیر مجموعه طراحی داخلی قرار می گیرد. با قیمت بالای مصالح و زمین، ایجاد فضای پرت در ویلا یک ضرر بزرگ است که طراحان داخلی باید از این مسئله جلوگیری کنند. همچنین کلیه فضاهای طراحی شده باید کارایی صد در صدی داشته باشند و زندگی در محیط یک سازه را تسهیل کنند.
  • طراحی نما: طراحی نمای یک ویلا در واقع روح و چارچوب اصلی طراحی دکوراسیون آن است. نما وظیفه ایجاد هارمونی و همخوانی بین اجزای مختلف دکوراسیون را  بر عهده دارد و به عنوان تابلوی سبک مد نظر شما همواره مقابل دیدگان شما و مهمانان خواهد بود.
  • فضاسازی: در قسمت های بیرونی یک ویلا همواره باید تلاش شود تا زیبایی و آرامش بخش بودن در نظر گرفته شود. اگر قرار بر آن باشد که همواره در یک ساختمان بمانیم دیگر دلیلی وجود ندارد که به ساخت یا خرید ویلا اقدام کنیم. فضای بیرونی یک ویلا باید با استفاده از عناصر مختلف مانند گیاهان، آب نما، ساخت آلاچیق و مواردی از این دست آرامش و سرزندگی را برای ساکنان به ارمغان بیاورد.
  • دکوراسیون داخلی: بعد از تکمیل کلیه قسمت ها نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی می رسد تا چشم نواز بودن یک ویلا را تکمیل کند. این قسمت باید در سازگاری کامل با سایر قسمت های قبلی طراحی شود.

drmohajeri

info@parsiyah.com