8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

همه چیز درباره ساخت شهرک ویلایی در نوشهر

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی نما  > همه چیز درباره ساخت شهرک ویلایی در نوشهر

همه چیز درباره ساخت شهرک ویلایی در نوشهر

ساخت شهرک ویلایی در نوشهر امروزه رونق فراوانی پیدا کرده است. اشخاص زیادی وجود دارند که با سرمایه گذاری در این کار برای آینده خود برنامه ریزی می کنند و به دنبال این هستند تا در آینده ای نزدیک صاحب ویلای خود باشند. نوشهر یکی از زیبا ترین شهرهای ساحلی در شمال کشور و در نزدیکی دریای مازندران است. آب و هوای فوق العاده آن و نزدیکی اش به چالوس و جنگل های شمالی نیز باعث شده تا ساخت شهرک ویلایی در نوشهر مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد.

ساخت شهرک ویلایی در نوشهر

در ابتدا از معرفی شهر نوشهر آغاز کنیم. اگر از جاده چالوس به استان مازندران بروید، یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور را در همسایگی شهرهای چالوس و نور خواهید دید. نوشهر، عروس شهرهای شمالی است. شهری که از سمت شمال به دریای کاسپین ختم می شود و از جنوب به کوه های البرز و جنگل های سرسبز شمال. این طراوت و تازگی نوشهر باعث شده تا این شهر مورد توجه دوست داران ویلاهای مدرن و کسانی قرار بگیرد که در کار طراحی و ساخت شهرک های ویلایی فعالیت دارند. امروزه در بخش های مختلف این شهر شاهد ساخت و ساز شهرک های ویلایی هستیم. که نشان دهنده استقبال هموطنان و سرمایه گذاران در این امر است.

سرمایه گذاری برای ساخت شهرک ویلایی در نوشهر

اگر به فکر سرمایه گذاری در ساخت شهرک ویلایی در شهر نوشهر هستید، یا اینکه خودتان می خواهید اقدام به ساخت و ساز یک شهرک ویلایی در نوشهر کنید و نیاز به یک کارپرداز دارید، به ما اعتماد کنید. شرکت ما با استفاده از تجربه و دانشی که در کار ساخت و ساز دارد یکی از قوی ترین شرکت های مهندسی و معماری کشور به حساب می آید و آمادگی این را دارد که پروژه های ساخت و ساز و طراحی شهرک های ویلایی در نوشهر را به عهده بگیرد. استفاده از مهندسین با تجربه و نیروی کاری کارآمد دو عنصری است که ما در شرکت خود به آن اهمیت بالایی می دهیم. زیرا تنها با اتکا به مهندسین و نیروهای با تجربه است که موفقیت در پروژه های ساخت شهرک های ویلایی امکان پذیر می باشد.

drmohajeri

[email protected]