8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

نکات مهم در رابطه با ساخت ویلا در دماوند

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > نکات مهم در رابطه با ساخت ویلا در دماوند

نکات مهم در رابطه با ساخت ویلا در دماوند

  ساخت ویلا در دماوند می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در این زمینه به شمار آید. ساخت ویلا در این منطقه با توجه به چند شاخصه و فاکتور مهم صورت می‌گیرد. توجه به آب و هوای سرد این منطقه قبل از ساخت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ساخت ویلا در دماوند

ساخت ویلا در دماوند به مانند دیگر ویلاهایی که در نقاط مختلف کشور طراحی و اجرا می‌شوند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در زمان ساخت آن می بایست به چند چالش مهم طراحی توجه نمود. همان‌طور که می‌دانید دماوند منطقه کوهستانی شناخته می شود که از آب و هوای نسبتاً سرد برخوردار است. بارش‌های فراوان برف در این منطقه به وفور دیده می شود بنابراین در زمان اجرا کردن این پروژه می بایست به عایق بندی فضای داخلی توجه ویژه ای داشت.

در زمان ساخت این ویلا به طراحی سقف آن نیز می بایست توجه نمود تا از تجمع برف بر روی آن خودداری کرد. نکته مهم بعدی در رابطه با ساخت ویلا توجه به طراحی خارجی و داخلی این ساختمان می باشد. توجه به چند فاکتور مهم در زمان طراحی و ساخت ویلا در دماوند برای بسیاری از سازندگان در مرحله نخست قرار می گیرد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

شاخصه های مهم در ساخت ویلا در دماوند

 همان‌طور که در بخش قبلی نیز عنوان شد در زمان ساخت و ساز ویلا در دماوند می بایست به آب و هوای منطقه‌ای که این ویلا در آن ساخت و ساز می‌شود توجه نمود. نکته مهم در رابطه با دیوارهای بیرونی این ویلا این است که می‌بایست از طریق مصالح و مواد با کیفیت به عایق بندی حرارت آن ها اقدام نمود. برای اینکه بتوان به مقابله با دمای سرد در این منطقه پرداخت می‌بایست از تجهیزات مکانیکی و آبی مختلفی بهره مند شد.

 استفاده از انتقال حرارت به کف ساختمان نیز برای جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار توصیه می‌شود. در رابطه با زیبا شناسی این ویلا نیز موارد مهمی در نظر گرفته می‌شود که از مهمترین آن‌ها عدم استفاده از اضافه کاری و حواشی می باشد. برای ساخت ویلا در دماوند می توانید با کارشناسان و مهندسین ما مشورت نموده و ایده‌های خود را برای اجرایی کردن این پروژه ارائه دهید.

drmohajeri

[email protected]