8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

مراحل ساخت ویلای کوچک و مشخصات ویلا

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > مراحل ساخت ویلای کوچک و مشخصات ویلا

مراحل ساخت ویلای کوچک و مشخصات ویلا

با وجود پیشرفت های اخیر کشور در زمینه آپارتمان سازی، اکثر خانواده های ایرانی در خانه های ویلایی زندگی می کنند و زندگی در یک ویلای کوچک را به آپارتمان ترجیح می دهند. اگر شما هم به زندگی ویلایی علاقه دارید، می توانید نسبت به ساخت ویلای کوچک خود اقدام کنید و به راحتی و در اسرع زمان صاحب ویلا شوید. ویلاهای کوچک از امکانات یک خانه بزرگ برخوردارند و مکان دنجی برای سپری کردن وقت با خانواده و دوستان هستند.

هر آنچه باید درباره ویلای کوچک بدانید

ویلاهای کوچک جدا از آنکه کوچک خوانده می شوند با مساحت های مختلفی ساخته شده و از امکانات کاربردی کاملی برخوردارند. ایده ساخت ویلای کوچک برای کسانی که قطعه زمین یا باغی دارند و به دنبال مکانی برای سپری کردن آخر هفته و تعطیلات خود در آن هستند، پیشنهاد می شود. ویلاهای کوچک برای سپری کردن اوقات فراغت در محفل گرم خانواده و دوستان مناسب است. برخی از ویژگی های یک ویلای کوچک به قدری فوق العاده است که از خانه های بزرگ و مجلل نیز پیشی می گیرد.

پروسه ساخت ویلای کوچک در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود و مکافات کمتری نسبت به دیگر ساخت و سازها دارد. ساخت یک ویلای کوچک به هزینه بسیار پایینی نیاز دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است. هزینه مناسب و آماده سازی سریع از مهمترین دلایل ارجعیت یک ویلای کوچک نسبت به دیگر سازه ها است. لازم به ذکر است که این عوامل تاثیری بر کیفیت ویلای ساخته شده ندارند و پروسه ساخت و ساز طبق اصول انجام می شود.

ویلاهای کوچک از مقاومت بالایی برخوردارند و در برابر زلزله، طوفان و سایر خطرهای طبیعی ایمن هستند. ویژگی هایی که در یک خانه یا ویلای بزرگ وجود دارد در ساخت ویلای کوچک نیز اعمال می شود. از میان این ویژگی ها می توان به ظاهر زیبا و جذاب، امکانات رفاهی، طراحی فضای داخلی، ورودی زیبا، درب و پنجره عایق، دکوراسیون داخلی و … اشاره کرد.

اگر شما نیز پس از آشنایی با ویژگی ها و مزایای ویلای کوچک به داشتن ویلا علاقه مند شده اید، پیشنهاد می کنیم که از خدمات طراحی و ساخت و ساز ما استفاده نمایید. ما از تجربه و تخصص بالایی در زمینه ساخت ویلاهای کوچک برخورداریم و آماده بر عهده گرفتن پروژه ساخت ویلای شما هستیم.

drmohajeri

info@parsiyah.com