8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

قیمت متری ساخت انواع ویلا در ایران

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > قیمت متری ساخت انواع ویلا در ایران

قیمت متری ساخت انواع ویلا در ایران

ویلا سازی یکی از اموری است که امروزه به آن توجه زیادی می شود. طراحی ویلا و ساخت ویلا از جمله امور درآمدزا در شمال کشور است. قیمت ساخت ویلا به عوامل زیادی وابسته است. برای آشنایی بیشتر با مقوله قیمت متری ساخت ویلا در کشور، ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

قیمت ساخت ویلا

در گام نخست برای تخمین هزینه های ویلاسازی ابتدا باید مساحت بنا را تعیین نمود. با افزایش مساحت ساخت، هزینه مورد نیاز برای تامین مصالح و ساخت افزایش می یابد. در گام دوم باید به نوع مصالح مورد استفاده در ویلا سازی پرداخت. اغلب ویلاهای مدرن و لوکس از مصالح پیشرفته و جدید ساخته می شوند. در نتیجه برای ویلا سازی های لوکس و لاکچری باید هزینه بیشتری را در نظر گرفت.

طراحی نمای ویلا یکی دیگر از امور مهم در ویلا سازی است. این امر بر جلوه و زیبایی ظاهری تاثیر زیادی دارد. امروزه طرح های متنوع زیادی برای نمای ویلاها ارائه می شود که از مهم ترین آن ها می توان به طرح های کلاسیک و یا مدرن اشاره کرد. انتخاب هر یک از این طرح ها تاثیر مستقیمی در قیمت ساخت ویلا دارد.

پس از ساخت ویلا و محوطه آن، نوبت به طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون آن می رسد. اغلب افراد از ویلای شخصی خود تنها در ایامی از سال استفاده می کنند و مدت زمان زیادی را در آن سپری نخواهند کرد. این امر سبب شده تا لوازم به کار رفته در دکوراسیون این منازل اغلب ساده تر بوده و از تعداد کمتری برخوردار باشند.

شرکت های زیادی در زمینه ویلا سازی در تمام مناطق کشور فعالیت دارند. این شرکت ها با ارائه قیمت ساخت ویلا با نرخ های مختلف،  سعی در جذب مشتری بیشتر دارند. شرکت های ویلا سازی علاوه بر طراحی ویلا، به طراحی و ساخت محوطه اطراف آن نیز می پردازند که باعث ایجاد هزینه های مجزایی خواهد شد. به طور کلی می توان گفت که قیمت متری ساخت ویلا از مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان شروع شده و تا مقادیر بیشتر نیز افزایش می یابد.

drmohajeri

info@parsiyah.com