8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

قوی ترین شرکت شهرک سازی در شمال

قوی ترین شرکت شهرک سازی در شمال

شهرک سازی در شمال کشور به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که با صرف هزینه های معقول از ویلاهایی با کیفیت و همچنین وجود آرامش و امنیت در یک شهرک ویلایی بهره مند شوند. سال هاست که شهرک سازی در شمال ایران رواج پیدا کرده است اما با گذر زمان ویلاهایی کامل تر مانند یک ویلای مدرن و یا ویلای دوبلکس ساخته و به خریداران عرضه شده است.

آرامش خاطر را در همکاری با قوی ترین شرکت ساخت ویلا تجربه کنید.

ما در یک شرکت متخصص شهرک سازی در شمال  جدای از موارد اقتصادی و صرفا توجه به کاهش هزینه ها، در کنار توجه کامل به مسئله بهینه سازی هزینه ها به موارد مهمی همچون طراحی داخلی ساختمان، استفاده بهینه از فضاهای در دسترس، استفاده از مصالح با کیفیت، مقاومت بالای بنای سازه، مدرن بودن سازه از نظر کارایی، زیبایی طراحی نمای ساختمان، دلنشین بودن فضاسازی محیط بیرونی ویلا، زیبایی دکوراسیون داخلی ویلا، نورپردازی نوین و کارآمد، توازن رنگ ها در طراحی دکوراسیون، ساخت با کیفیت قسمت های جانبی مانند روف گاردن، استخر، سونا و جکوزی و مواردی از این دست توجه کامل می نماییم تا با ساخت یک شهرک مدرن، کارآمد و چشمگیر شرایط را به طور کامل برای جذب سرمایه گذاران و خریداران متعدد فراهم کنیم.

یکی دیگر از موارد مد نظر ما توجه به تنوع و خواسته سرمایه گذاران در پروژه شهرک سازی است. ممکن است بخواهید یک شهرک کاملا مدرن با ویژگی های معماری نوین غربی و یا یک شهرک سنتی ایرانی با انتقال حس نوستالژیک بسازید. به هر حال ساخت شهرک ویلایی و طراحی ویلا با هر معماری و رویکردی اصول خود را دارد که تخطی از آنها باعث از بین رفتن سازگاری ویلاها و هارمونی موجود در شهرک ها می شود.

ما با کمک تجربه تیم حرفه ای خود و استفاده از روش های طراحی و متد روز دنیا با فراهم آوردن بهترین تجربه از ساخت شهرک های ویلایی در شمال کشور، رضایت شما عزیزان را جلب خواهیم کرد. این مهم دست یافتنی نخواهد بود مگر با تلاش و همکاری تمام اجزای یک تیم کارشناسی شهرک سازی ماهر و کارآمد که ما آن را در اختیار داریم.

drmohajeri

info@parsiyah.com