8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

طراحی و ساخت ویلا در ساری توسط تیمی حرفه ای

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > طراحی و ساخت ویلا در ساری توسط تیمی حرفه ای

طراحی و ساخت ویلا در ساری توسط تیمی حرفه ای

طراحی و ساخت ویلا در ساری با سبک های مختلف و طرح هایی برای ویلاهای مجلل و یا ویلاهای مدرن دوبلکس مطابق با آب و هوای ساری تخصص ما است. طراحی و ساخت ویلا در ساری مطابق با سلیقه متقاضی و موقعیت جغرافیایی و امکانات در دسترس با شرایط عالی به صورت حرفه ای در کوتاهترین زمان با کیفیت عالی انجام می شود.

طراحی و ساخت ویلا در ساری

شرکت مجری و طراحی و ساخت انواع ویلا در ساری با استفاده از مجرب ترین مهندسان و پیمانکاران حاضر در منطقه، به صورت کاملا تخصصی در خدمت هم میهنان عزیز است. ما می توانیم هر سبک معماری که مد نظر شما است را پیاده سازی کنیم. امروزه ویلاهای زیادی با ویژگی های مختلف و هزینه های متفاوت ساخته شده اند، ما این نوید را به شما می دهیم که ساخت ویلا با ویژگی های اختصاصی و سفارشی شما با بهترین مصالح انجام خواهد شد. طراحی ساختاری تمام ویلاها پیچیده و جذاب هستند. در طراحی و ساخت ویلا در ساری این پیچیدگی بیشتر است.

ساخت ویلا با قیمت مناسب و اصولی

 اغلب صاحبان زمین به معمار و پیمانکار برای طراحی متکی هستند در حالی که تیم های طراحی و ساخت ویلا در ساری این کار را به صورت حرفه ای و با لحاظ کردن شرایط آب و هوایی انجام می دهند. همچنین لیستی به صورت پیش نویس برای میزان بودجه و طرح های پیشنهادی توسط مهندسان سازه به جهت برنامه ریزی برای هر گونه آپشن های مورد درخواست انجام می شود. در این طراحی ها تمام جزییات و هر گونه تجهیزات برای سیستم های موجود در ساختار مد نظر قرار می گیرد. پروژه کامل ساخت ویلا در ساری شامل موارد زیر می شود: برنامه ریزی فضایی طرح و قطعه های مجاور، سبک های مختلف در منطقه و یا فرا منطقه ای مدرن و یا سنتی، تعیین و بررسی منطقه جهت نصب آب و برق، روشنایی خیابان و سیستم فاضلاب درست و اصولی از این موارد است. سلامت مالی این شرکت بررسی شده است و بهترین قیمت تمام شده را برای طراحی و ساخت ویلا در ساری به شما پیشنهاد می دهد.

drmohajeri

info@parsiyah.com