8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

طراحی نمای ویلا یک طبقه کلید زیبایی و جذابیت

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > طراحی نمای ویلا یک طبقه کلید زیبایی و جذابیت

طراحی نمای ویلا یک طبقه کلید زیبایی و جذابیت

طراحی نمای ویلا یک طبقه یکی از قسمت های بسیار مهم در طراحی  دکوراسیون ویلاهای فلت است. چرا که دیزاین نمای ویلا به عنوان یک چارچوب که طراحی کلیه قسمت های دیگر باید درون آن قرار بگیرد، عمل خواهد کرد. اگر قصد طراحی ویلا مدرن یا طراحی ویلا کلاسیک را دارید قدم اول طراحی نمای ویلا یک طبقه شماست که هارمونی و نظم لازم را به کلیه قسمت های دیگر مانند طراحی داخلی ویلا و طراحی فضای بیرونی آن می بخشد. این کار را حتما باید به تیم های مجربی که از اصول طراحی مطلع هستند و هزینه و سرمایه گذاری شما را تلف نمی کنند سپرد.

چطور طراحی شکیلی برای نمای ویلا داشته باشیم؟

برای طراحی نمای ویلا یک طبقه مدل ها و مصالح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که بسته به دیدگاه طراحان و مالکان ویلا از بین آن ها طرح مد نظر انتخاب می گردد. امروزه ویلا ها در سراسر دنیا شکلی شبیه و نزدیک به هم پیدا کرده اند که یکی از موارد موثر در این امر طراحی نمای آن هاست. به چند مورد از این نما ها اشاره ی مختصری می کنیم.

نمای چوبی: امروزه با متداول شدن مصالحی مانند ترمووود ها ( Thermowood ) و دیگر انواع چوب ها با مقاومت بالا و پایداری در ابعاد و اندازه ها، استفاده از محصولات چوبی در نمای ساختمان ها و به ویژه ویلا ها بسیار گسترده شده است. با استفاده از چوب در نمای ساختمان شما علاوه بر بهره مندی از یک کالای نوین می توانید از داشتن یک ویلا با طراحی کلاسیک لذت ببرید. استفاده از چوب از دیرهنگام مخصوصا در شمال کشور متداول بوده است و با ساخت نمای چوبی شما ویلای خود را در هارمونی و سازگاری با محیط و طبیعت این مناطق قرار می دهید.

نمای رومی: این نوع نما که بیشتر با استفاده از سنگ های روشن و ستون های سنگی چشمگیر و بلند در نمای ساختمان تشکیل می شود، شکوه و جلال خاصی به بنای شما می دهد.

نمای سنتی ایرانی: حس نوستالژیک شیشه های رنگی، طاق ها و هشتی ها و تمام عناصر معماری ایرانی نیز چیزی نیست که به راحتی بتوان از آن صرف نظر کرد.

drmohajeri

info@parsiyah.com