8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

راهنمای مشاوره خرید ویلا در شمال

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > ساخت ویلا  > راهنمای مشاوره خرید ویلا در شمال

راهنمای مشاوره خرید ویلا در شمال

در سال های اخیر و بعد از یک رکود چندین ساله در بازار زمین و مسکن، شاهد رونق دوباره این حوزه هستیم و در این میان بسیاری به دنبال راهنمای مشاوره خرید ویلا در شمال هستند. از این رو شرکت های راهنمای مشاوره خرید ویلا در شمال راهکاری خوب برای یک انتخاب منطقی است. ویلای شمال به نوعی یادآور سرسبزی طبیعت و آرامش دریا است. جایی برای گذران اوقات تعطیلات و لذت بردن از هوای پاک و مناظر زیبا و دلفریب و همین امتیازات باعث رونق گرفتن خرید خانه ویلایی شده است. اما در این میان باید دید چه نوع ویلایی باب طبع خریدار است؟ آیا فرد ترجیح می دهد ساکن مناطق جنگلی باشد یا نه، ویلاهای ساحلی را بیشتر می پسندد؟ اینجا است که راهنمای خرید ویلا در شمال کمک کننده است.

ویلای ساحلی

عمده مزیت ویلای ساحلی منظره دریا و شنیدن صدای تلاطم امواج است. از طرف دیگر ویلاهای ساحلی معمولا دسترسی خوبی به امکانات و جاده های شهری دارند که این مسئله به ویژه در فصول سرد سال حائز اهمیت است. اما از طرف دیگر در ماه های گرم میزان رطوبت و شرجی بودن هوا آزار دهنده است. از سوی دیگر در نزدیکی ساحل معمولا طبیعت انبوهی مشاهده نمی شود. همچنین رطوبت بالا هزینه نگهداری ویلا را تا حدی افزایش می دهد.

ویلای جنگلی

ویلاهای جنگلی در فاصله دورتر از شهرها و در مناطق عمدتا ساکت قرار دارند و طبعا نمای زیباتری از طبیعت را ارائه می دهند. اما در مقابل در فصول سرد از نظر دسترسی به جاده و امکانات شرایط دشوارتری دارند و با توجه به این مسئله قیمت مناسب تری هم برای آنها در نظر گرفته می شود. مسئله ای دیگری که باید در مشاوره خرید ویلا در شمال در نظر داشت، مستقل یا شهرکی بودن ویلا است. هرکدام از این دو نقاط قوتی و ضعفی خاص خود را دارند. مثلا ویلاهای شهرکی عمدتا در حومه شهرها ساخته می شوند اما در مقابل امنیت بهتری دارند. در مقابل حریم خصوصی ویلای مستقل بهتر است و محیط آرامش بخش تری دارد. اما در مشاوره خرید ویلا در شمال حتما به نکاتی همچون وضعیت مالکیت، پروانه ساخت، سند شش دانگ، پایان کار و سند تفکیکی را در نظر گرفته و حتما از شهرداری استعلام بگیرید. محل قرار گیری ویلا و امنیت آن دیگر نکته ای است که باید مورد توجه قرار گیرد.

drmohajeri

info@parsiyah.com