8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

آشنایی با ساخت شهرک در شمال و مراحل آن

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی نما  > آشنایی با ساخت شهرک در شمال و مراحل آن

آشنایی با ساخت شهرک در شمال و مراحل آن

در این متن قصد داریم به بررسی ساخت شهرک در شمال بپردازیم. امروزه به علت نامساعد بودن آب و هوای شهر های بزرگ و هم چنین خوش آب و هوا بودن و سرسبزی شهر های شمالی، افراد زیادی به دنبال اقامت و زندگی در این مناطق خوش آب و هوا می باشند. به همین دلیل معماران و سازندگان بسیاری اقدام به ساخت شهرک در شمال کشور می کنند. که انجام این کار به مراحل و شرایط خاصی نیاز دارد، که در این متن به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. اگر قصد ساختن شهرک در شمال کشور را دارید، تا انتهای متن  با ما همراه باشید.

ساخت شهرک در شمال

یکی از پروژه های عمرانی که امروزه نظر مهندسان و معماران را به خود جلب می کند، ساخت شهرک در شمال کشور می باشد. برای انجام این کار مسلما مراحل قانونی و تعیین شده ای را افراد باید پشت سر گذارند تا از لحاظ قانونی، ایمنی و اصولی بتوانند خانه ها و در نتیجه شهرک مناسب و زیبایی را در شمال تاسیس کنند. این خانه ها باید از لحاظ ایمنی و استحکام در رتبه بالایی قرار داشته باشند و سازندگان و علاقه مندان به ساخت شهرک در شمال باید قبل از ساخت به مواردی از قبیل منطقه مورد نظر، آب و هوا منطقه، موقعیت زمین مورد نظر، مصالح مورد نیاز و … توجه داشته باشند. توجه به بودجه و توان مالی یکی دیگر از موارد مهم و حائز اهمیت است. در واقع قبل از ساخت افراد باید توان مالی خود را در نظر بگیرند. که در هنگام کار به علت کمبود بودجه مجبور نشوند که کیفیت را فدای کمیت کرده و خانه های با ایمنی کم و مصالح بی کیفیت بسازند. بعد از گرفتن مجوز از شهرداری معماران، سازندگان و طراحان شهرک شمالی با کمک و مشورت یکدیگر می توانند شهرکی با خانه های مدرن، زیبا و دل نشین طراحی کرده و بسازند.

خانه های شهرک های شمالی باید دارای سند مالکیت، آب و برق، پایان کار، طراحی داخلی دکوراسیون داخلی زیبا، نمای خارجی مناسب، چشم انداز های زیبا دریا یا جنگل و … باشند. مسلما هر چه خانه های این شهرک ها از امکانات بیشتری برخوردار بوده و نسبت به دریا فاصله کمتری داشته باشند، مشتریان آن ها را با قیمت بهتری خریداری می کنند.

drmohajeri

[email protected]