8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

در طراحی ویلای مدرن چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > در طراحی ویلای مدرن چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

در طراحی ویلای مدرن چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

امروزه سبک مدرن در ساخت ویلا و منازل طرفداران بسیاری دارد. سبک مدرن، سبکی جدید در طراحی منزل و ویلا است که ظاهری زیبا به منزل و ویلا می دهد. در طراحی ویلای مدرن باید نکاتی را در نظر بگیرید که در ادامه در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

نکاتی که در طراحی ویلای مدرن باید در نظر بگیرید

در طراحی ویلای مدرن اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید، توجه به عملکرد ویلای مدرن است. قبل از طراحی باید مشخص کنید که چه فضاهایی را نیاز دارید و این فضاها مطابق با کارکرد و نیاز شما باشد. در طراحی توجه به زیبایی، در درجه دوم اهمیت دارد. در سبک مدرن، انتخاب رنگ نیز در طراحی بسیار اهمیت دارد.  استفاده از رنگ های خنثی و روغنی و روشن در سبک مدرن بسیار استفاده می شود.رنگ هایی مانند سفید، خاکستری، قرمز، آلبالویی، نارنجی و نقره ای و رنگ مشکی رنگ های بسیار پرکاربرد در سبک مدرن هستند.

انتخاب و طراحی پنجره ها در طراحی مدرن معمولا به گونه ای است که پنجره ها سراسری و بزرگ هستند. این کار علاوه بر ایجاد نور زیاد برای ویلا، باعث ایجاد ظاهری مدرن برای ویلا می شود. برای نورپردازی در سبک مدرن، معمولا از چراغ های دیواری و سقفی، چراغ هایی در کف ویلا و نورهای نقطه ای استفاده می شود که باعث ایجاد فضایی زیبا و دلچسب می شود.

پس از نمای بیرونی و ظاهری ویلای مدرن، باید به طراحی داخلی ویلا نیز اهمیت داد. در طراحی داخلی ویلای مدرن نیز باید از رنگ های روشن استفاده شود.  رنگ کفپوش می تواند سلیقه ای باشد یا بر اساس رنگ وسایل دیگر انتخاب شود. در انتخاب وسایل هم باید دقت شود که وسایل مدرن باشند تا با طراحی ویلا هماهنگی های لازم را داشته باشند. استفاده از چوب در کفپوش یا در وسایل تزیینی، در طراحی مدرن ویلا بسیار دیده می شود. در چیدمان وسایل داخلی ویلا باید به این نکته توجه شود که در ویلاهای مدرن، عموما از وسایل کم و تزئینات کمتری استفاده می شود و فضا خیلی شلوغ نمی شود. استفاده از سنگ هایی به عنوان کفپوش در حیاط ویلا یا فضای خارجی، می تواند نمایی مدرن و زیبا به ویلا بدهد.

drmohajeri

info@parsiyah.com