8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

جزییات قیمت طراحی ویلای ایده آل شما

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > آتلیه طراحی  > طراحی ویلا  > جزییات قیمت طراحی ویلای ایده آل شما

جزییات قیمت طراحی ویلای ایده آل شما

قیمت طراحی ویلا همواره یکی از دغدغه های سازندگان ویلاها است. طراحی ویلا دوبلکس، طراحی ویلا مدرن و همچنین طراحی ویلا کلاسیک و طراحی ویلا به سبک ایرانی همه و همه دارای اصولی هستند که توجه به آنها در تعیین قیمت طراحی ویلا اثرگذار است.

قیمت طراحی ویلا با بهترین کیفیت، یک اولویت همیشگی

برای طراحی یک ویلا با بهترین کیفیت باید به قسمت های مختلف آن مانند نمای بیرونی، نقشه داخلی ساختمان، فضاسازی حیاط و قسمت های بیرونی، دکوراسیون داخلی، استفاده از رنگ ها و برقراری توازن بین آنها، نورپردازی داخلی و خارجی، استفاده بهینه از فضای در دسترس، جذب نور طبیعی، طراحی داخلی ویلا، ساخت آلاچیق، ساخت و تعریف روف گاردن و بسیاری موارد این چنینی دیگر توجه نمود.

نقطه اول این است که توجه کنیم قرار است یک ویلای مدرن بسازیم یا سنتی، دکوراسیون و معماری مد نظر ما دکوراسیون و معماری سبک ایرانی است یا غربی، چه رنگ بندی مناسب ویلای ما است و از تمام موارد ذکر شده در پاراگراف بالا کدام موارد سازگاری و هارمونی کافی با ویلای ما را دارد.

ممکن است برخی فکر کنند که به دلیل بالا بودن قیمت طراحی ویلای لوکس برای آنها، بهتر است که دیزاین را به تیم های معمولی تر و افراد معمولی بسپارند. اما لازم است توجه شود که برای جلوگیری از عواملی مانند زیاد بودن فضاهای پرت و عدم استفاده مفید از فضای در دسترس، عدم توازن عناصر مختلف دکوراسیون، عدم نوآوری و مواردی این چنین بهتر است با کارشناسان مجرب همکاری کنند. هزینه طراحی ویلا در اصل یک سرمایه گذاری برای سازندگان است.

با آنکه ممکن است برخی طراحان هزینه زیادی برای طراحی دکوراسیون و نقشه ویلای ایده آل شما دریافت کنند اما تیم کارشناس و مجرب ما با بهترین قیمت این کار را برای شما انجام می دهند. توجه کنید که مواردی مانند متراژ ویلا و فضای بیرونی آن و ویژگی های مد نظر شما مانند ایجاد روف گاردن، استخر و جکوزی، ساخت شاه نشین های نوین و گردان و مواردی از این دست در تعیین قیمت دیزاین فضای درونی و بیرونی ویلای شما موثر است.

drmohajeri

info@parsiyah.com