8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

شرکت مهندسی معماری

شرکت مهندسی معماری

امروزه شرکت مهندسی معماری این امکان را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد که با استفاده از مشاوره های رایگان بهترین طرح ها را با توجه به بودجه و فضای در دسترس خود انتخاب کنند. تیم حرفه ای و کارشناس شرکت مهندسی معماری به محل مورد نظر مشتری می روند و به طور تقریبی میزان هزینه های لازم و زمان لازم را محاسبه می کنند و تصمیم گیری را برای مشتریان راحت تر می کنند. شرکت مهندسی معماری با داشتن سال ها تجربه و داشتن خلاقیت در طراحی و همچنین تیم مجرب و حرفه ای طراحی معماری، معماری داخلی و اجرای ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، رفاهی، خدماتی (شامل رستوران، تالار، هتل) ورزشی آماده ارائه خدماتی مانند: طراحی و اجرای نما، طراحی و اجرای دکوراسیون های داخلی، بازسازی، طراحی و اجرای ویلا، مقاوم سازی ابنیه، طراحی و اجرای فضای سبز و بام سبز می باشند. در ادامه با بعضی از خدمات شرکت مهندسی معماری آشنا می شویم تا شاید بتواند راهنمایی برای شما باشد.

 

طراحی معماری

برای انجام پروژه های معماری در شرکت مهندسی معماری باید مراحلی را به ترتیب انجام داد و قبل از شروع مرحله بعد طراحی معماری باید مرحله در حال انجام را به بهترین نحو و بدون هیچ مشکلی به پایان رسانده باشد. کلیه پروژه های معماری جهت طراحی به سه مرحله اصلی تقسیم می شوند. این سه مرحله که با نام فاز هم خوانده می شوند، باید به طور پیوسته و منظم یکی پس از دیگری انجام شوند تا طراحی معماری مورد نظر به صورت استاندارد انجام شود. اولین مرحله در شرکت مهندسی معماری فاز صفر معماری یا مطالعات معماری می باشد که بعد از انجام مطالعات و انجام فاز صفر معماری و تایید شدن آن به مرحله بعدی می رویم. مرحله بعد فاز یک معماری همان طراحی اولیه معماری می باشد و بعد از این مرحله به فاز دو معماری و تهیه نقشه های اجرایی و دیتیل ها می رسیم.

طراحی فاز صفر معماری

فاز صفر معماری که در شرکت مهندسی معماری انجام می شود شامل اطلاعات است. در فاز صفر معماری شناخت نسبت به منطقه، اقلیم منطقه، شرایط معماری منطقه، ضوابط و قوانین، چارچوب ها و استانداردها و همچنین بررسی خاک و آزمایش آن مورد تحلیل قرار می گیرند. فاز صفر معماری مرحله ای است که در آن اطلاعات مورد نظر به دست می آید و شناسایی پروژه مورد بررسی قرار می گیرد. در فاز صفر معماری پروژه ها از نظر اقتصادی و فنی و توجیه اجتماعی بررسی می شوند. این شناخت ها و اطلاعات در فاز صفر از طریق مذاکرات با کارفرما و آگاهی از نیازهای مشتریان به دست می آیند.

 

طراحی فاز یک معماری

در فاز یک معماری یا همان طراحی معماری در شرکت مهندسی معماری تمام نتایج به دست آمده در فاز صفر پیاده می شوند و به صورت طراحی معماری و نقشه های اولیه معماری نامگذاری می شوند. نقشه های اولیه در فاز یک معماری شامل پلان های طراحی و مقاطع طراحی می باشند. پلان های طراحی معماری با کارفرما به بحث گذاشته می شوند و در صورت لازم تغییراتی اعمال می کنند و خروجی مشترک آن برای گرفتن مجوزهای لازم برای مرحله اجرای ساختمان ها به مراکز صدور مجوز ارسال می شوند. در واقع مرحله فاز یک معماری حد واسط مطالعات معماری و پلان های نهایی می باشد از این رو اهمیت زیادی دارد.

 

طراحی فاز دو معماری

در فاز دو معماری که در شرکت مهندسی معماری انجام می شود نقشه های معماری که در فاز یک معماری طراحی شدند مجددا مطابق با ضوابط و مقررات ملی طراحی می شوند. نکته مهم در فاز دو معماری این است که ماهیت طرح های فاز یک تغییری نمی کنند فقط دقت آنها بالا می رود. در فاز دو معماری نقشه های طراحی شده نهایی مطابق با استانداردها و مقررات ملی به عنوان پلان های نهایی پروژه برای اجرای ساختمان به پیمانکار ها ارائه می شوند. مطابقت نقشه های فاز دو معماری با نقشه های سازه و نقشه های تاسیسات از الزامات فاز دو معماری می باشد. برای طراحی فاز دو معماری ضروری است که تمام نقشه های معماری، نقشه های سازه و تاسیسات طراحی شود و همچنین در فاز یک معماری به طور دقیق بررسی شوند و با همفکری مهندسین به نقشه های فاز دو معماری تبدیل شوند.

 

وظایف مهندس معمار در شرکت مهندسی معماری

 1. یافتن پروژه جدید و دادن توضیحات ضروری به مشتری
 2. مشورت کردن با مشتری برای تعیین نیازهای مشتری و الزامات لازم برای ساخت ساختمان ها
 3. بررسی و تحلیل کردن شرایط و ویژگی های زمین و محوطه ساخت و ساز
 4. تخمین مواد و تجهیزات لازم و هزینه یابی و زمان بندی پروژه
 5. تهیه کردن نقشه ها و طرح های پروژه با استفاده از نرم افزاری های کامپیوتری
 6. همکاری با سایر مهندسان تاسیساتی، مکانیک و برق
 7. نظارت کردن بر کار تکنسین و کارگرها
 8. قرارداد بستن با پیمانکاران شرکت مهندسی معماری
 9. مدیریت پروژه های ساخت و ساز
 10. بازدید کردن از محل پروژه برای اطمینان از روند آن
 11. داشتن مهارت های مورد نیاز مهندس معمار
 12. داشتن ذوق و استعداد هنری و خلاقیت
 13. داشتن مهارت های مذاکره ای قوی
 14. قدرت تجسم
 15. توانایی حل مسئله
 16. داشتن اطلاعات کافی در زمینه جغرافیا، اقلیم شناسی و روانشناسی

شرکت مهندسی معماری با تکیه بر تجربیات مدیران و مهندسین مجرب و خلاق خود سعی دارد ارائه خدمات مفید و موثر داشته باشد. در این شرکت حسن نظر کارفرمایان و قابلیت های خاص کارمندان باعث خلق کارهای متفاوتی شده است. شرکت مهندسی معماری ما امیدوار است با نوآوری و خلاقیت در طراحی، توجه به جزئیات، نحوه ارائه و اجرای خاص در کارهای خود بتواند برای ارتقای رابطه معماری و طراحی داخلی و رفع نیازهای مشتری خود قدم بردارد.

زمینه فعالیت شرکت های مهندسی معماری به صورت تخصصی طراحی و مشاوره و معماری داخلی برای کاربری های متفاوت مانند مسکونی، اداری و تجاری می باشد. این شرکت با اتکا بر تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه ها است و همیشه سعی دارد ارائه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی معماری را داشته باشد. شرکت ما با طراحی و اجرای آپارتمان ها و ویلا، طراحی محوطه و فضاسازی، طراحی نما، دکوراسیون داخلی، تجاری، هتل و رستوران به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام می دهد. این شرکت دارای توان های تخصصی لازم جهت اجرای پروژه های شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

drmohajeri

info@parsiyah.com