8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

ساخت ویلا در محمود آباد

وب سایت رسمی پرسیاه طرح پردازان > ساخت ویلا  > ساخت ویلا در محمود آباد

ساخت ویلا در محمود آباد

برای ساخت ویلا در محمود آباد به مجموعه ما می توانید اعتماد کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. برای ساخت ویلا نظارت مستقیمی از جانب سازنده ای حرفه ای صورت می گیرد تا هیچ مشکلی در کار به وجود نیاید. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره ساخت ویلا در محمود آباد خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در این زمینه را داشته باشید.

ساخت ویلا در محمود آباد

ساخت ویلا در محمود آباد با مصالحی با کیفیت و استاندارد انجام می شود تا مجموعه ای قوی ارائه شود و رضایت مشتری کسب شود. کارشناسان عمران بر پروژه ساخت ویلا نظارت می کنند تا کاری تضمین شده ارائه شود. از به روز ترین تجهیزات برای ساخت ویلا در محمود آباد استفاده می شود تا پروژه از هر لحاظ کامل و ایمن باشد.

تصویر 1

خدمات ساخت ویلا

برای ساخت ویلا در محمود آباد باید بدانید که این مجموعه تمام خدمات بازسازی ساختمان، تعمیرات کلی و جزئی، دیوارکشی و محوطه سازی، ساخت آلاچیق و آبنما، ساخت استخر، سونا و جکوزی را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین مصالح آماده می کند. در صورتی که در محمود آباد قصد ساخت ویلا را دارید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم در زمینه هزینه، روش کار و… را دریافت کنید تا با اطمینان خاطر این کار را به ما بسپارید. از نقشه ها و طراحی های روز برای ساخت ویلایی ایده آل استفاده می شود و این تضمین را می دهیم که ویلایی شیک و مجهز را ارائه خواهیم داد.

مراحل ساخت ویلا در محمود آباد

مراحل ساخت ویلا در محمود آباد بدین صورت است که نقشه های معماری و سازه از جانب مهندس معمار تأیید می شود و از مراجع ذیصلاح در این خصوص مجوزهای لازم دریافت می شود تا موافقت برای ساخت ویلا در محمود آباد کسب شود. بعد از سپری کردن این مراحل بر اساس نقشه نسبت به زمین همسایه و یا جدول خیابان و نقشه ای که داریم، نقطه گذاری زمین را آغاز می کنیم و دو نقطه از زمین را نشانه گذاری کرده و از گل میخ و یا میلگردی که سی سانتی است استفاده کرده و در نقاط نشانه گذاری شده می کوبیم. به این دو نقطه ریسمانی انداخته و با استفاده از گونیایی یک متری و یا فیثاغورث بعد دیگر زمین را گونیا کرده و با به دست آوردن نقطه سوم اقدام به نشانه گذاری آن می کنیم، سپس نقشه را چک کرده و همخوانی طول و عرضی که نشانه گذاری شده را با نقشه مطابقت می دهیم تا همخوانی داشته باشند ولی اگر ناگونیا بود نقطه بعد چهارم را با استفاده از دو عدد متر به دست می آوریم. در صورتی که بعد چهارم که نشانه گذاری شده است گونیا بود با توجه به ابعادی که نقشه دارد و با استفاده از متر اقدام به نشانه گذاری سر و ته زمین با گل میخ می کنیم….

تصویر 2

drmohajeri

info@parsiyah.com