8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

ساخت ویلای لوکس

ساخت ویلای لوکس

اگر به دنبال ساخت ویلای لوکس هستید در این مقاله همراه ما باشید در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد ویژگی ها و تفاوت های لوکس سازی بپردازیم. لوکس سازی، به طور کلی علیرغم مشابهت هایی که با ساخت ویلای معمولی دارد دارای تفاوت هایی نیز هست. برای لوکس ساختن باید بیشتر از ویلای معمولی به کیفیت و همچنین طراحی داخلی و خارجی ویلا دقت شود و از تزیینات لوکس بهره گرفته شود. در حال حاضر بسیاری از کسانی که به دنبال ساخت ویلای لوکس هستند نیازمند بهره گیری از خدمات شرکت های متخصص در این زمینه هستند.

ساخت ویلای لوکس

آن چیزی که در ساخت ویلای لوکس بیشترین اهمیت را دارا است از لحاظ بصری و هنری است. به همین دلیل در ساخت یک ویلای لوکس باید از بیهودگی در طراحی اجتناب شود. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در طراحی ویلای لوکس باید مورد توجه قرار گیرد رنگ است، رنگ داخلی ویلا نقش اساسی در زیبایی ویلا دارد که به همراه چیدمان داخلی می تواند فضای بسیار زیبایی را به ارمغان بیاورد در طراحی داخلی ویلاهای لوکس به طور معمول از رنگ های گرم مثل طلایی، برنزی و نارنجی و سرد مثل سفید، خاکستری و… استفاده می شود و در برخی موارد نیز از رنگ ها به صورت ترکیبی بهره گرفته می شود. پله هایی که برای ویلاهای لوکس در نظر گرفته می شود به طور معمول از پله های حلزونی می باشد. استفاده از سرامیک های بزرگ، پارکت ها، لوسترها، آباژورها، سیستم هوشمند، مجسمه، مبلمان مناسب و… از مواردی هستند که در ساخت یک ویلای لوکس باید مورد توجه قرار گیرد.

مراحل ساخت ویلای لوکس

برای ساخت ویلا در ابتدا باید زمین مناسبی را درنظر بگیرد، با توجه به این که ویلاهای لوکس ویلاهای متمایزی هستند لذا باید در انتخاب زمین آن نیز دقت شود در این زمینه می توانید از متخصصان ما در ساخت ویلا مشورت بگیرید. پس از انتخاب زمین نوبت به نقشه برداری می رسد که شرایط محیطی و اقلیمی در نقشه برداری حائز اهمیت هستند. مرحله بعدی طراحی و مهندسی ویلا است که توسط شرکتی متخصص انجام می پذیرد. پس از این که پروژه طراحی شد به مرحله اجرایی خواهیم رسید که اسکلت و فونداسیون ساختمان پیاده می شود و پس از آن بقیه مراحل انجام می شود که مرحله نهایی مربوط به ظریف کاری های داخلی و خارجی ویلای لوکس است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.

تصویر 2

هزینه ساخت ویلای لوکس

به طور طبیعی هزینه ساخت لوکس بیشتر از هزینه ساخت یک ویلای معمولی است. نوع مصالحی که برای بنای ویلا در نظر گرفته می شود، طراحی دکوراسیون داخلی ویلا، طراحی نمای بیرونی ویلا، زمینی که برای ساخت ویلا انتخاب می شود و سایر موارد در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار هستند.

تهیه و تنظیم: شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان.

drmohajeri

[email protected]