8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

ساخت ویلای دوبلکس

ساخت ویلای دوبلکس

ساخت ویلای دوبلکس امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است که قبل از ساخت ویلا باید اطلاعاتی در دست داشته باشند. سپردن ساخت ویلا به پیمانکار مهم ترین موردی خواهد بود که باید به آن دقت شود و نوشتن نوع قرارداد بر میزان هزینه ساخت نیز تاثیر خواهد گذاشت.

ساخت ویلای دوبلکس

نیاز به زیبایی، بخش جدا ناپذیر از زندگی انسان است که همگان اهمیت بسیاری به زیبایی منزل خود می دهند. ویلای دوبلکس از جمله آرزو های یک شخص به شمار می آید چرا که این ویلا کاملا منحصر به فرد بوده و ساخت شیک آن سبب هرچه زیباتر شدن ویلا گشته است. ویلای دوبلکس به ویلایی گفته می شود که دو طبقه یک ساختمان را به یک طبقه تبدیل کرده و از طریق راه پله های شیک به یکدیگر راه داشته باشد. ساخت ویلا دوبلکس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که جهت ساخت این ویلا باید استاندارد های بسیاری رعایت شود تا یک ویلا با ویژگی های مطلوب بدست آید. ساخت ویلای دوبلکس مراحل خاص خود را دارد که یک به یک باید آن ها را رعایت کنید تا تمامی کارها به نحو احسنت انجام شود. ویلاها از نظر ساخت به دو نوع، سبک و سنگین تقسیم می شود که انتخاب نوع آن به شما بستگی دارد و متناسب بودن رنگ و جلوه ویلا با باغ سبب زیباتر شدن هرچه بیشتر آن خواهد شد.

عکس1

هزینه ساخت ویلای دوبلکس

میزان هزینه ساخت ویلای دوبلکس به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت و یکی از عواملی که سبب تغییر میزان هزینه خواهد شد طرح ویلا می باشد. ویلای دوبلکس به این معنا نیست که همگی ویلاها شبیه به هم باشند، بلکه برخی از ویلاها با طراحی به ویژه خود گویی به کاخ می مانند و طبیعتا میزان هزینه ساخت آن نیز بالا تر خواهد بود. میزان هزینه ساخت به عواملی مانند قیمت مصالح ساختمانی، قیمت آهن، پیمانکار، محل ویلا و عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت. بخش اصلی تعیین هزینه ساخت، بستگی به پیمانکار ساخت خواهد داشت و باید پیمانکاری که جهت ساخت ویلای دوبلکس خود انتخاب می کنید دارای سابقه کاری بوده و در کار خود مهارت کافی داشته باشد تا بتواند نیاز شما را برآورده سازد.

عکس2

مزایای ساخت ویلای دوبلکس

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد، ویلای دوبلکس تلفیقی از دو طبقه در یک طبقه می باشد و فضای بسیار بزرگتری ایجاد خواهد کرد.نوع پله ها  معمولا مارپیچی انتخاب می شود که انتخاب این مدل هم سبب اشغال فضای کمتر شده و هم زیبایی ویلا را دو چندان خواهد نمود. از دیگر مزایای ساخت ویلای دوبلکس می توان به امکان جدا کردن مکان مخصوص مهمان اشاره کرد که می توانید طبقه ای را مخصوصا جهت پذیرایی از مهمانان در نظر بگیرید. ویلای دوبلکس از قسمت خارجی همانند ویلای دو طبقه خواهد بود اما هر دو این طبقه ها شامل حال یک طبقه می باشد.

drmohajeri

info@parsiyah.com