8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا یا خانه یکی از مواردی است که در طول سال ها افراد به طور حتم با آن مواجه می شوند زیرا با توجه به قدیمی شدن ساختمان های مسکونی به طور حتم مرمت آن مورد اهمیت واقع می شود.

بازسازی ویلا

با گذشت زمان پس از اینکه از ساخت ویلا یا یک منزل مدت زمان زیادی می گذرد، به طور حتم افراد نیاز پیدا می کنند که ویلای خود را بازسازی نمایند زیرا در بسیاری از موارد امکان تغییر یا تعویض ویلا به صورت کلی وجود نداشته و بازسازی به طور حتم مقرون به صرفه تر می باشد. اما در این بین توجه داشته باشید که می توانید با یک کارشناس خبره در این زمینه مشورت نموده تا با توجه به بودجه ای که دارید و فضایی که مد نظرتان است، اقدام به بازسازی ویلا کنید. افرادی که در زمینه دکوراسیون داخلی تبحر دارند به طور حتم می‌توانند به شما کمک کنند که از بهترین طرح ها و متریال ها استفاده کنید و به راحتی و بدون دردسر اقدام به تازه سازی ویلا یا منزل خود نمایید.

تصویر ۱

استفاده از فضاهای پرت در بازسازی

افراد با اهداف مختلف اقدام به بازسازی ویلا می کند به طوری که مثلا بعضی از صاحبان ملک می خواهند برای تغییرات کلی در طراحی داخلی ویلا اقدام به بازسازی آن نموده و یا بعضی از افراد با هدف استحکام بخشی و تعمیرات تاسیسات و یا دیگر اجزای داخلی ویلا اقدام به بازسازی می کنند، که در این بین توجه داشته باشید می توانید با یک تیر دو نشان زده و به صورتی که اگر در ساخت اولیه ویلای شما، فضاهای پرت زیادی به وجود آمده است در هنگام بازسازی، این فضاها را از میان برداشته و به راحتی استفاده ی بهینه از فضا را ببرید در حالی که زیبایی بیشتری نیز به وجود خواهد آمد.

تصویر ۲

بازسازی اجزای مختلف ویلا

علاوه بر این که در بازسازی و نوسازی ویلا توجه به نقاط پرت حائز اهمیت می باشد، لازم است که به زیباسازی و کاربردی تر کردن آشپزخانه نیز توجه شود زیرا از آن جایی که فضای آشپزخانه در ویلا به دلیل مرطوب بودن و پخت و پز بیشتر در معرض خرابی قرار می گیرد، نیاز است تغییری در دیوار ها و حتی پلان آشپزخانه انجام داد تا فضا استحکام بیشتری پیدا کرده و هم چنین زیبایی بیشتری داشته باشد که در این امر با تغییر کابینت ها، کف سازی و طراحی سقف آشپزخانه امکان پذیر است. از طرفی با تعمیر تاسیسات ویلا در قسمت حمام و سرویس های بهداشتی به طور حتم خواهید توانست کمکی به صرفه جویی انرژی و آب کنید. توجه داشته باشید که سالن نشیمن و پذیرایی نیز فضایی است که بیشتر از همه در دید افراد قرار می گیرد و از این رو می‌توانید در هنگام بازسازی ویلا به تغییر رنگ دیوارها و تغییر کفپوش این محل نیز توجه کنید.

drmohajeri

info@parsiyah.com