قوانین فنگ شویی چیست؟

شاید تابه‌حال برایتان پیش‌آمده باشد که وارد خانه‌ای شده‌اید که در همان بدو ورود، حس و حال خوبی به شما دست می‌دهد و آرامش خاصی پیدا می‌کنید. در واقع حجم عظیمی از انرژی‌های مثبت، سمت شما سرازیر می‌شود. این انرژی مثبت می‌تواند ناشی از رعایت قوانین فنگ شویی باشد. بیشتر شما باید فیلم نارنجی‌پوش را دیده باشید، با کمی دقت متوجه خواهید شد که رعایت قوانین و اصول فنگ شویی چقدر توانسته بود به بازگشت آرامش از دست رفتة آن خانواده از طریق جریان یافتن انرژی‌های مثبت کمک کند.

فنگ شویی و موفقیت

اگر بخواهیم فنگ شویی را به‌صورت لغوی ترجمه کنیم به معنی باد و آب است، چرا که جریان یافتن این دو عنصر از طبیعت، باعث آزاد شدن انرژی‌های مثبت می‌شود، درواقع فنگ شویی معتقد است، عناصر طبیعت نقش پررنگی در زندگی انسان‌ها دارند و رعایت قوانین آن باعث ایجاد موفقیت، خوشبختی و آرامش در زندگی می‌شود. فنگ شویی ترکیبی از فلسفه و علم است که از اصول آن در ساختمان‌سازی، دکوراسیون، چینش منازل و غیره بهره می‌برند.

قوانین فنگ شویی در چینش منازل

راهرو‌ها و مکان های ورودی به خانه باید تا حد امکان بسیار خلوت باشند، از چیدن وسایل اضافی یا تزئینی دراین مکان‌ها خودداری کنید، حتی کفش‌هایتان را در جاکفشی قراردهید، باید بگذارید انرژی در این مکان به راحتی رفت وآمد کند، و یا در هنگام باز شدن در، انرژی مثبتی که از بیرون وارد می‌شود به وسایل برخورد نکند، در واقع مانعی بر سر راه آن قرار نگیرد. آینه‌ها نباید جلوی درب ورودی قرار بگیرند، چرا که هنگام باز شدن درب انرژی مثبتی که وارد می‌شود به آینه برخورد کرده و انعکاس پیدا می‌کند در نتیجه انرژی هنوز وارد نشده، از خانه خارج می‌شود. یکی از نکات جالب راجع به فنگ شویی که شاید عده‌ی زیادی از آن اطلاعی ندارند این است که حمام‌ها سرشار از اانرژی‌های منفی هستند. تا حد امکان درب آن‌ها به مدت زیادی باز نماند یا در صورت استفاده

نکردن از حمام، درب این مکان بسته باشد، تا از ورود انرژی‌های منفی از حمام جلوگیری شود. نشتی‌های خانه را بگیرید، نشتی در هر قسمتی از خانه سبب خروج انرژی‌های مثبت شما و شادی‌ها از خانه می‌شود. گوشه‌های منازل را پر از گل‌وگیاه کنید، اگر بدانید گل‌ها چه تأثیری در بهترشدن حال و احوالات شما دارد حتماً در خانه‌هایتان از گل‌وگیاه استفاده می‌کردید، علاوه بر این همان‌طور که می‌دانید رنگ‌ها روان‌شناسی مخصوص به خود را دارند. استفاده از رنگ سبز در منازل باعث ایجاد آرامش در ذهن‌ها می‌شود. این عامل نیز خود می‌تواند دلیلی بر استفاده از گیاهان در منازل باشد.

اگر خانة شما از طبقة همکف برخوردار است، باید این را بدانید که این طبقه اهمیت ویژه‌ای دارد، چرا که انرژی‌ها از این مکان شروع به گسترش در بقیة قسمت‌های خانه می‌کنند، پس لازم است که طبقة همکف علاوه بر خلوت بودن کاملاً تمیز و نظافت شده باشد.

سخن پایانی

در پایان به شما می‌گوییم که بوده‌اند کسانی که با رعایت قوانین فنگ شویی در دکوراسیون منازل و یا تعویض کردن دکوراسیون داخلی خانه‌های خود متوجه تغییرات چشم‌گیری در زندگی خود شده اند و به موفقیت یا همان شانس زیادی دست یافته اند، این افراد به قدری خانه‌هایشان را پر از انرژی های مثبت کرده اند، که اگر به خانه‌ای دعوت شوند که اصول فنگ شویی در آن رعایت نشده باشد کاملا متوجه وجود انرژی های منفی در آن مکان ها می‌شوند، پس اگر شما هم به دنبال کسب موفقیت از طریق جریان یافتن انرژی‌ها هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم قوانین فنگ شویی را به کار ببرید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.