8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

محوطه سازی ویلا

محوطه سازی ویلا از مهم ترین موارد در ساخت ویلا می باشد که باید حتما اصول آن را رعایت نمود تا ویلایی شیک و مدرن داشت. مهم ترین مورد در محوطه سازی طراحی آن خواهد بود که باید به دست مهندسی زبده سپرده شود تا هیچ کم و کاستی در آن مشاهده نشود. در ادامه توضیحات بیشتری از این قبیل ارائه شده است:

محوطه سازی ویلا

محوطه سازی ویلا امری مهم بر زیبائی ویلا خواهد بود و باید در طراحی و ساخت آن تمهیدات لازم را بکار گرفت. در محوطه سازی بایستی عواملی را در نظر داشت و یکی از این عوامل بزرگی محوطه خواهد بود چرا که نوع محوطه سازی  بر حسب وسعت محوطه متفاوت خواهد بود. محوطه سازی شامل کاشت درخت، چمن باغچه ها، تعیین محل امکانات محوطه، نحوه ساخت دیوار ها و بسیاری مورد دیگر می شود که باید آنها را رعایت نمود. همچنین محل ویلا نیز در محوطه سازی تاثیر خواهد داشت و باید با توجه به آب و هوای محل و منطقه اقدام به ساخت محوطه نمود. قبل از محوطه سازی لازم می باشد که از یک مهندس کار بلد مشاوره گرفته و طراحی محوطه ویلای خود را به یک پیمانکار حرفه ای بسپارید.

تصویر1

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی مهم ترین موردی خواهد بود که باید توجه عمده ای به آن نمود چرا که این طراحی خواهد بود که همه چیز را سر جای خود خواهد گذاشت. طراحی ویلا را باید به کارشناس متخصص بسپارید تا هیچ عیب و نقصی در آن نبوده تا ویلای مد نظر خود را داشته باشید. طراحی محوطه ویلا همه ی موارد را شامل شده و حتی جا و مکان باغچه را نیز شامل خواهد شد. پس از ساخت ویلا نیز مراحلی جهت ساخت محوطه ویلا وجود دارد که این اوامر را مهندسین متخصص به اطلاعتان خواهند رساند. چنانچه طرحی لوکس و مدرن در نظر دارید، بهتر است به یکی از مراکز طراحی مراجعه نمائید و با عقد قرارداد با یکی از این مراکز ویلایی شیک و مدرن داشته باشید.

تصویر2

هزینه محوطه سازی ویلا

هزینه محوطه سازی به عوامل بسیاری بستگی خواهد داشت و از جمله این عوامل می توان به هزینه ی ذکر شده در قرارداد با مهندس پیمانکار اشاره کرد که تاثیر بسیاری بر هزینه ی ساخت محوطه ویلا خواهد داشت. از دیگر عواملی که به هزینه ها تاثیر خواهد گذاشت می توان به نوع ابزار بکار گرفته شده در آن اشاره کرد همچنین نوع دیوار سازی نیز در قیمت تاثیر خواهد گذاشت. چنانچه می خواهید قیمت دقیق ساخت محوطه ویلا را بدست آورید می توانید به یکی از مراکز ساخت و طراحی مراجعه نمائید تا قیمت نهایی و دقیق را به شما اعلام نمایند. محوطه ویلا تاثیر بسزایی بر زیبائی ویلا خواهد داشت به همین سبب بهتر است در محوطه سازی از هیچ عملی دریغ ننمائید.