8:00 - 19:00

ساعات کاری: ما دوشنبه - جمعه

975.789.098

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
 

بازسازی منزل

بازسازی منزل بهترین گزینه برای افرادی که به دنبال دکوراسیون جدید در منزل شان هستند می باشد و همچنین تنها گزینه برای تخریب ها ی به وجود آمده در منزل قدیمی می باشد. شما می توانید با به کار گیری نظر یک کارشناس در این زمینه بهترین بازسازی منزل را انجام دهید. اگر زودتر اقدام کنید به طوریکه درصد تخریب ها بیشتر نشود در این صورت می توانید در هزینه ها نیز به طور قابل توجه صرفه جویی کنید. بخش های مختلف منزل به بازسازی خاصی نیاز دارد. در این جا به مواردی اشاره شده است. با ما همراه باشید تا اطلاعات فراوانی در این زمینه به دست آورید. کارشناسان معمولا با توجه به تجربه در این زمینه ایده های مفیدی با هر بودجه ای را می توانند برای شما ارائه دهند . پس نگران هزینه ها نباشید

بازسازی منزل چیست؟

بازسازی منزل و یا به عبارتی نوسازی منزل یک گزینه خوب هم برای ساختمان های قدیمی و هم برای منازلی که نیاز به تغییرات و دکوراسیون ها جدید دارد است. شما می توانید با یک بازسازی منزل با هزینه های قدیمی به طور کلی به یک منزل نو و جدیدی دست یابید. از آنجا که همه منازل بعد از سال ها به دلیل تکراری و روزمرگی بودن اشیا موجود و طراح های موجود می تواند خسته کننده باشد. انتخاب بازسازی منزل می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. اگر از اوضاع منزل فعلی خودتان خسته شده اید و به دنبال طرح های جدید و جذابیت بیشتر هستید. بازسازی منزل تنها گزینه برای شما می باشد. کارشناسان با تجربه می توانند در این زمینه ایده های عالی برای شما ارائه دهند آنها با توجه به تجربه و تخصصی که دارند به شما کمک می کنند که بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به طور کلی نکاتی برای بازسازی منزل به ویژه بخش ها گوناگون منزل ارائه شده است.

تصویر 1

مراحل بازسازی منزل

مراحل بازسازی منزل به عوامل متعددی بستگی دارد در هر یک از این مراحل بازسازی منزل باید توجه ویژه ای در نظر گرفته شود تا به دکوراسیون مطلوب دست یافت. در زیر به مراحل بازسازی منزل به طور کلی اشاره شده است:

· ابتدا با کارشناسان در این زمینه مشورت بگیرید

· مراحل مربوط به تخریب دیوارها نامناسب را توسط کارشناسان و مهندسین انجام دهید.

· ابتدا نیاز های مربوط به ساختمان را بازشناسی کنید.

·  از نور گیری کامل همه فضای داخلی مطمئن باشید.

· از رنگ مناسبی برای دیوارها استفاده کنید.

· پوشش مناسبی را برای کف اتاق ها انتخاب کنید.

· اهمیت قابل توجهی به دکوراسیون و چیدمان اشیا در نظر بگیرید.

با یک انتخاب صحیح و همچنین مشاوره دقیق از کارشناسان می توانید با هزینه های معقول و مناسب فضای داخلی و خارجی منزلتان را به طور قابل توجهی تغییر دهید؛ و احساس راحتی و آسایش بیشتر ی در منزل تان داشته باشید. هیچ جای دنیا مانند منزلتا نیست که آرامش کامل را برای شما فراهم کند. با ایجاد تغییرات یاد شده و همچنین ابتدا از کارشناسان در این زمینه مشورت بگیرید می توانید منزل تان را برای اعضای خانواده جذاب کنید. به گونه ای که در این منزل نو و جدید دلگرمی های بیشتری با اعضای خانواده داشته باشید.

تصویر 2

تصمیم گیری در اجرا و نوع پوشش دیوار ها

برای بازسازی منزل، دیوارها بخش مهم و اصلی مسئله است. برای استفاده از پوشش ها برای دیوارها گزینه های فراوانی در دسترس است. کاغذ دیواری ها که از هزینه ترین پوشش ها برای دیوارها است همچنین شما به راحتی می توانید آنها را نصب کنید و درگیر رنگ آمیزها نباشد و همه اتاق ها را با کاغذ رنگ خاصی متناسب با آن اتاق تزیین کرد. سنگ دکوراتیو از دیگر پوشش ها به کار رفته برای دیوارها می باشد البته سنگ های مربوط به این پوشش ها معمولا بسیار زیاد است. شیشه های تزیینی نوعی دیگری از پوشش ها می باشد که در بخش های خاصی به ویژه در بخش های کم نور می تواند گزینه خوبی باشد. توصیه می شود قبل از اینکه نوع پوشش خاصی را برای دیوارهای منزلتان انتخاب کنید نمونه ها و طرح های دیگر را حتما مشاهده کنید در این صورت می توانید انتخاب درستی انجام دهید. پوشش های به کار رفته در بازسازی منزل می تواند به طور کلی دکوراسیون منزلتان را تغییر دهد.

تصویر 3

نحوه چیدمان و طراحی منزل

بازسازی منزل زمانی تکمیل خواهد شد که شما در چیدمان اشیا منزل حساسیت کافی را داشته باشید. معمولا کارشناسان در چیدن و طراحی منزل تضاد رنگ ها را در نظر می گیرند و همچنین اشیا را به گونه ای در فضای داخلی قرار می دهند که به راحتی قابل دسترس باشد. مطمئن باشید فقط با یک چیدمان حرفه ای دکوراسیون منزل تا زمین تا آسمان تغییر خواهد کرد. گاها حتی جا بجایی یک مبل نیز می تواند روحیه اعضای خانه را عوض کنند. استفاده از گل های رنگارنگ در منزل نیز فضای داخلی را شیک خواهد کرد. حتما برای چیدمان اشیا وقت بسیار ی را صرف کنید و از کارشناسان در این زمینه مشورت بگیرید. لزومی ندارد شما صاحب اشیا شیک و لوکس باشید. با اشیا ساده نیز می توان بهترین دکوراسیون را در منزل ایجاد کرد کافی است اندکی خلاقیت خود را به کار ببرید. برای بدست آوردن ایده های جدید می تواند ابتدا دست به کار شوید اشیا را تغییر دهید اگر احساس می کنید جای برخی از آنها مناسب نیست دوباره طرح جدیدی در ذهن خود ایجاد کنید و سعی در اجرای آن داشته باشید. معمولا توصیه می شود به طور دوره ای تغییرات خاصی در اشیا منزل ایجاد کنید. تا منزلتان همیشه جذابیت خاصی داشته باشد.

تصویر 4

رنگ آمیزی دیوار ها و سقف

در هنگام بازسازی منزل، بازسازی و رنگ آمیزی دیوارها معمولا در اولین مراحل انجام می شود. رنگ آمیزی دیوارها معمولا متناسب با سلیقه افراد انجام می شود. اگرچه رنگ سفید اولویت اکثر افراد برای رنگ امیزی دیوارها است ولی قابل ذکر است که در برخی از موارد استفاده از رنگ آبی برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق خواب می تواند به شما آرامش بیشتر هنگام خواب دهد. بچه ها معمولا تمایل دارند اتاق هایی با دیوار های بنفش رنگ داشته باشند در نظر داشته باشید این امر خلاقیت فرزندانتان را نیز افزایش می دهد. کارشناسان بازسازی منزل در این مورد معمولا بیشتر به سلیقه شما اتکا می کنند البته با توجه به نورگیر بودن منزل تان و اشیا موجود می توانند ایده های جالبی را برای تان مطرح کنند. رنگ به کار رفته برای رنگ آمیزی دیوارها باید به گونه ای با اشیا موجود و رنگ پرده و کفپوش ها باید هماهنگی داشته باشد.

تصویر 5

نوسازی کف منزل

در هنگام بازسازی منزل، بازسازی های کف منزل معمولا هزینه های زیادی را در برنمی گیرد؛ و معمولا در بازسازی منزل، بازسازی کف منزل به آخرین مرحله سپرده می شود. کارشناسان ابتدا یک نوع کف مناسب را با توجه به دکوراسیون و مساحت منزلتان انتخاب می کنند. معمولا کارشناسان با توجه به تجربه در این زمینه بهترین کفپوش را می توانند انتخاب کنید. رنگ کفپوش مربوطه باید با رنگ دیوار ها و همچنین پرده های منزل باید هماهنگی داشته باشد. امروزه در بازار انواع مختلفی از کفپوش ها به فروش می رسد شما با هر بودجه ای می توانید کفپوش مناسب برای منزلتان را خریداری کنید

تصویر 6

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه بخش مهم یک منزل است و در بازسازی منزل نیز باید توجه ویژه ای به این قسمت از منزل در نظر گرفته شود. دکوراسیون آشپزخانه باید با کل فضای داخلی منزل هماهنگ شود از آن جا که افراد بیشتر اوقات خود را در این قسمت از منزل می گذرانند. دکوراسیون حاکم بر فضای داخلی آشپزخانه باید به گونه ای الهام بخش نیز باشد. هنگام بازسازی آشپزخانه ابتدا باید کابینت های موجود مناسب با سایز آشپزخانه تعویض گرند. در صورتی که هزینه مربوطه بسیار باشد می تواند اقدامات دیگری به جای آن انجام داد به طور مثال رنگ آمیز کابینت ها و یا تعویض درها نیز می تواند گزینه خوبی باشد. دیوارهای تخریب شده نیز باید بازسازی گردد. بازسازی کلی آشپزخانه هزینه  بسیاری را در بردارد زیرا از پرده های پنجره گرفت تا همه ی وسایل برقی باید تعویض گردد ولی اگر کارشناسا تشخیص دهند برخی از وسایل موجود هنوز قابل استفاده هستند کافی است که فقط تعمیرات لازم انجام گیرد. همواره روش های جالبی وجود دارد که یک آشپزخانه قدیمی را به یک آشپزخانه شیک و مدرن تبدیل کرد. بدون آن که هزینه های زیادی صرف گردد. کافی با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید.

تصویر 7

نکات مورد توجه در بازسازی آشپزخانه

هنگام بازسازی آشپزخانه که در بالا به طور کلی در مورد نکات ویژه آن اشاره شد بهتر است بدانید که با در نظر گرفتن نکات زیر می توان گام بزرگی در بازسازی منزل انجام داد.

· درب های کابینت را می توان تغییر داد.

·  از سرامیک ها بادوام برای کف آشپزخانه استفاده کرد.

· ارتفاع و اندازه کابینت ها را متناسب با اندازه آشپزخانه تغییر داد.

· اجزای به کار رفته در آشپزخانه را متناسب با سایر اجزای موجود در منزل تغییر داد.

· از گل های مصنوعی در ورودی آشپزخانه استفاده کرد

· ایجاد کانتر شیک در ورودی آشپزخانه نیز می تواند گزینه ی خوبی باشد

موارد ذکر شده می تواند دکوراسیون جدیدی را در آشپزخانه ی شما ایجاد کند. بازسازی آشپزخانه از بخش های مهم بازسازی منزل می باشد که باید توجه ویژه ای در نظر گرفته شود.

تصویر 8

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی یکی از مهمترین بخش های بازسازی منزل است. معمولا تعویض شیرآلات و تاسیسات از مهمترین بخش های بازسازی در این قسمت است. البته اگر هزینه های مربوط به جابجایی تاسیسات زیاد باشد معمولا کارشناسان بازسازی منزل اجسام بزرگ جابجا نمی کنند؛ و هزینه موجود بازسازی های جا مانده را انجام می دهند. البته کارشناسان ماهر می توانند این اقدامات را بدون نیاز به تغییرات بزرگ و همچنین هزینه های هنگفتی انجام می دهند. به طور مثال اگر وان قدیمی نیاز به بازسازی داشته باشد و هزینه های لوله کش و خرید وان جدید امکان بازسازی را برای کارشناسان ندهد در این صورت می توان همان وان را از طریق صیقل دادن به یک وان جدید تبدیل کرد. نقاشی های دیوار و همچنین عایق بندی از نکات مهم در بازسازی سرویس بهداشتی است. برای ایجاد دکوراسیون جدید و همچنین زیبایی فضای داخلی حمام می توان از قالیچه های رنگارنگ و گل های مصنوعی استفاده کرد در این صورت آراستگی خاصی در این بخش از منزلتان ایجاد خواهد شد

تصویر 9

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب از دیگر مراحل بازسازی منزل است. برای انجام تغییرات در اتاق خواب معمولا فردی که از آن اتاق استفاده می کند نقش مهمی در طرح و دکوراسیون انجام شده دارد. به گونه ای که اگر اتاق خواب متعلق به یک کودک به ویژه دختر باشد معمولا از رنگ های روشنی برای تزیین اشیا استفاده می کنند. به طور مثال رنگ صورتی معمولا مورد پسند بیشتر دختر خانوم ها است. همچنین تعویض کمد های دیواری از جنس فلز به کمدهای دیواری ام دی اف می تواند تاثیر بسیاری در بزرگ شدن اتاق داشته باشد؛ زیرا قطر این کمد ها بسیار کم بوده و همچنین مقاومت بالایی نیز دارند. نکته ی قابل توجهی که در انتخاب کمدهای دیواری برای اتاق خواب هنگام بازسازی منزل باید در نظر گرفته شود این است که محل قرار گیری کمد دیواری و همچنین ابعاد آن باید با اتاق خواب مربوطه هماهنگ باشد. به طور مثال برای تخت خواب های بزرگ معمولا کمد دیواری های کوچکتری در نظر می گیرند.

تصویر 10

نکات بازسازی منازل قدیمی

در بازسازی منزل باید نکاتی را نیز در نظر بگیرید ابتدا بودجه ای را برای این منظور انتخاب کنید و سپس با توجه به بودجه مربوطه می توانید اقدامات مربوطه را شروع کنید برای اینکه با این موضوع مشکلی نداشته باشید بهتر است حتما از کارشناسان در این زمینه مشورت بگیرید؛ زیرا آنها می دانند با بودجه موجود به چه میزان می توان تغییرات در منزل ایجاد کرد و شما را راهنمایی می کنند تا عمل درست را انجام دهید. همچنین در انجام بازسازی منزل، بخش های مختلف منزل را اولویت بندی کنید و در مکان هایی که بیشتر تردد دارید را تغییرات بیشتری انجام دهید. سلیقه ی اعضای خانه را نیز در نظر بگیرید معمولا کارشناسان در برخی موارد به نظر خود اتفاق نمی کنند بلکه سلیقه اعضای خانه را در نظر می گیرند به ویژه برای رنگ آمیزی دیوارها شما می توانید ایده های خود را مطرح کنید.

تصویر 11

اهمیت بازسازی منزل

بازسازی منزل اهمیت فراوانی دارد به طوری که با یک بازسازی مناسب می توانید به یک دکوراسیون عالی در منزلتان برسید. اگر از روزمرگی منزلتان خسته شده اید بازسازی منزل بهترین گزینه برای شما است. به ویؤه اگر تخریب های موجود در منزل بسیار باشد و حتی این کمبودها آزار دهنده باشند در این صورت بازسازی منزل تنها گزینه انتخابی شما است؛ زیرا اگر امروز دست به کار نشوید ممکن است درصد تخریب ها و آسیب های وارده به مرور زمان افزایش یابد و در این صورت باید هزینه های بسیاری را متقبل شوید. پس همین اکنون اقدامات مربوطه را در نظر بگیرید مطمئن باشید با هر بودجه ای می توانید از پس هزینه ها برآیید فقط افی است خلاقانه دست به کار شوید و بازسازی های بخش های مختلف را بر اساس نیاز های موجود در اولویت قرار دهید.

تصویر 12