اهدافی که قوانین فنگ شویی دنبال می‌کند

تابه‌حال شده مشکلی برایتان پیش بیاید و برای پیداکردن راه‌حل آن مشکل همه تلاش خود را به کار ببندید، جالب است بدانید از طریق تعادل انرژی‌های پیرامون خود نیز می‌توانید مشکلات را به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر و با صبر و حوصله حل کنید، فنگ شویی به شما کمک می‌کند مشکل خود را بشناسید و برای حل آن اقدام کنید. برای این کار در ابتدا باید فنگ شویی را بشناسید و با علم آن آشنایی لازم پیدا کنید، سپس فنگ شویی به شما کمک می‌کند انرژی‌های راکد اطرافتان را از بین ببرید، تا گردش انرژی‌های مثبت باعث حل شدن مشکلات در زندگی شود.

 انرژی‌ها در همه چیز جریان دارند: انسان‌ها، حیوانات، اشیا، حتی انرژی در یک ساختمان نیز می‌تواند جریان پیدا کند، در علم فنگ شویی به انرژی (چی) نیز می‌گویند، انرژی‌ها هم به سمت بیرون و هم به سمت داخل جریان دارند. هر جاندار یا بی‌جانی انرژی مخصوص به خود را دارد و می‌تواند با تمام انرژی‌های اطراف ارتباط برقرار کند، بنابراین همه اجسام و انسان‌ها با کائنات در ارتباط خواهند بود.

فنگ شویی می‌خواهد چه چیزی را دنبال کند؟

فنگ شویی شاخه‌های مختلفی در زندگی دارد برای مثال فنگ شویی در ثروت، فنگ شویی در زندگی، عشق، اتاق‌خواب، تحصیل، موفقیت و غیره البته برای استفاده از قوانین آن باید هر شاخه را به‌تنهایی به طور کامل مطالعه کنید تا به نتایج موفقیت آمیزی دست یابید. برای مثال در تلاش برای کسب ثروت باید فنگ شویی کیف پول و محل کار را کاملاً بشناسید یا برای فنگ شویی اتاق‌خواب باید قوانین چیدمان وسایل را رعایت کنید. استفاده از رنگ‌های توصیه شده توسط فنگ شویی نیز برای نتیجه‌گیری بهتر توصیه می‌شود.

یکی از اهداف مهم فنگ شویی رسیدن به یک هارمونی و الهام گرفتن از طبیعت بوده است، زمانی که این هارمونی به وجود بیاید باعث قرارگرفتن در سیر صعودی موفقیت می‌شود.

فنگ شویی اصولی دارد که باید حتماً به آنها توجه شود ازجمله این اصول داشتن یک ظرف آب یا تنگ ماهی در خانه است. از نظر فنگ شویی آب می‌تواند انرژی‌های مثبت محیط را جذب کند، یا این‌که وسایلی مثل حوله و مسواک را در دستشویی قرار ندهید چرا که این وسایل انرژی‌های منفی را جذب می‌کند و سپس در هنگام استفاده آن را به شما انتقال می‌دهد، از گل، چوب و سنگ در فضای منازل استفاده کنید، پشت در را خلوت بگذارید تا انرژی جریان داشته باشد، این‌ها را در مقابل درب ورودی قرار ندهید و ازاین‌قبیل دستورات را رعایت کنید تا زندگی به سمت موفقیت سوق یابد.

سخن پایانی

در انتها باید بدانید که فنگ شویی برای پیشرفت شما به وجود آمده و هدفی جز رساندن شما به آرزوهایتان ندارد اما در درجه اول باید ذهن خود را عاری از هرگونه انرژی‌های منفی کنید و سپس چینش محیط زندگی و کار خود را طبق اصول فنگ شویی تغییر دهید، این را یادآوری می‌کنیم که در فنگ شویی باید صبوری کنید تا به اهداف خود برسید اما خبر خوب این است که در همان ابتدای رعایت اصول فنگ شویی متوجه تغییرات خلق‌وخو و احوالات خود می‌شوید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت انحصارا در اختیار شرکت مهندسی معماری پرسیاه طرح پردازان می باشد.